Phone Icon İletişim Talebi Formu
Video Icon Görüntülü Konuşma Randevusu
Robot Icon Akıllı Asistan
KFZ Büyük filo araç kiralama kurumsal sayfası görseli
Anasayfa/

Kurumsal

KFZ çatısı altında 20 yıldan fazladır paydaşlarının ihtiyaçlarını gözeten özel filo kiralama çözümleri üretmektedir. Filo kiralama hizmetinde, gelişime açık bir tavır sergileyen firmamız yaşam boyu eğitim anlayışıyla hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile dikkat çeken firmamız özel filo kiralama çözümlerini kaliteli hizmetler ile birleştirmektedir.

Müşteri standartlarını yükselten özel ve yenilikçi çözümlerin modern sunumla birleştirilmesi hedefiyle ilerleyen firmamız geniş araç yelpazesi ile hizmet vermektedir. Filo kiralama hizmetleri sırasında, kaliteyi tecrübeyle birleştiren çözümler üreten deneyimli temsilcilerimiz aracılığıyla kurumsal hizmette de öncü bir kuruluş olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Kurumsal filo kiralama hizmetlerini ayrıcalıklı çözümlerle birleştirerek firma başarısına katkı sağlamak asıl hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Türkiye geneline hizmet veren Büyük Filo, müşteri ihtiyaçlarını özelleştirmek suretiyle sektörde fark oluşturmaktadır. Müşterilerimiz, istekleri doğrultusunda talep ettikleri aracın, gerekli olduğu süre boyunca sorunsuz kullanımı için gereken önlemleri alan bir firma ile çalışarak güvenli hizmet ayrıcalıklarını yaşamaktadır. Müşterilere özel olarak hazırlanan ödeme planları ile farklı hizmet tedarikleri de firma deneyimi sayesinde kolaylıkla oluşturulabilen süreçler arasına dâhil edilmektedir. Operasyonel kiralama süreçlerinin hızla çözüme ulaştırılmasına katkı sağlayan tecrübeli ve donanımlı uzman kadromuz aracılığıyla hizmet kalitesini yükseltilmeyi hedefleyen firmamız ile çalışma ayrıcalığını yakalayarak siz de sektörde öne çıkma prensibi sunan deneyimi yakalayabilirsiniz.

İş ortaklarımıza sunulan hizmet sırasında, kullanıcı güvenliği birincil sırada tutulmaktadır. İnsan odaklı hizmet veren firma politikamız sayesinde kullanıcıları kendi çalışanımız olarak nitelemek suretiyle güvenli hizmet sunumu önceliği taşırız.

Eşit ve kaliteli hizmet sunumunun hedeflendiği firmamız bünyesinde, şeffaflık ve dürüstlük ilkesiyle saygıdan taviz verilmeden hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Uzman görüşleri dâhilinde, etik ilkeler doğrultusunda kurumsal bir anlayışla hareket eden firmamız açık ve şeffaf hizmet sunumu sergilemektedir.

Müşteri geri bildirimlerine ön yargısız bir yaklaşım sergileyerek odaklanan firmamızın bu yaklaşımında temel hedefi müşteri memnuniyeti sırasında sürekliliği arttırmaktır. Türkiye'nin tamamında, kiralama sürecinde yer alan hizmetler kapsamında yetkili servislerden oluşan çözüm ortakları ile paydaşların operasyonel yükünü minimuma indirmeyi başarmıştır. 

Mutlu çalışanların başarı artışına öneminin farkındalığı ile hareket etmektedir. Personelin gerekli donanıma sahip olması ve  gelişimine katkı sağlamak açısından firmamız tarafından sürekli eğitim programları düzenlenmektedir. Bunun yanı sıra iş süreçlerimiz içinde takdir ve ödüllendirme etkinlikleri ile çalışma arkadaşlarımızın firmaya olan bağlılığı sağlanmaktadır.