Phone Icon İletişim Talebi Formu
Video Icon Görüntülü Konuşma Randevusu
Robot Icon Akıllı Asistan
KFZ Büyük filo araç kiralama kurumsal sayfası görseli
Anasayfa/ Kurumsal/

Başkan'ın Mesajı

“İnovatif”, “Daha İyi” ve “Mutluluk için Sinerji”

Büyük Filo, bu üç temel üzerine kurulmuş ve yıllardır bu motivasyonla hizmetlerine devam etmektedir.

Gittikçe daha fazla bireyin mutluluk arayışında olduğu modern toplumumuzda kendine özgü olma anlayışı giderek daha önemli bir yer tutmaktadır. Bugüne kadar paydaşlarımıza karşı şeffaflık taahhüdümüz ve yüksek etik seviyemiz sayesinde paydaşlarımızın sadakatini kazanmamıza yardımcı olmuştur.

Büyük Filo, uzun bir inovasyon geçmişine sahiptir. Kendi aracını konfigüre etmenin keyfini tüm paydaşlarına sunmanın mutluluğunu yaşayan yapımızın paydaşlarına verdiği güven, yaratıcılık hissi ve fonksiyonel dijital çözümler sunmak motivasyonlarından sadece birkaçıdır. Misyonumuz, mümkün olduğu kadar çok insanın bu deneyimi yaşamasına yardımcı olmak ve her birinin trafikte geçirdiği zamanı kaliteli hale getirmenin en iyi yollarını bulmalarını sağlamaktır. Bunu başarmak adına, her şeyden önce daha hızlı çözümlerle her zaman bir adım önde olanı üretmek için gerekli tüm çabayı göstermiş ve göstermeye devam edecektir. Ayrıca, her zaman ortak akıl ile icra edilen operasyonel filo kiralama çözümlerini, paydaşlarının beklentilerine göre şekillendirmekte ve kurumsal bakış açısını yeni fırsatlar ile sunmaya devam edecektir.

Hepsinden önemlisi Büyük Filo; değerli paydaşları, kaliteli tedarikçileri, profesyonel çalışanları ve dünyadaki tüm araç tutkunları ile uyumlu bir şirket olarak faaliyet gösterdiği her alanda elinden gelenin en iyisini yapmaya ve ayrıcalıklı fırsatları sunmaya devam edecektir. Böylece kendini sürdürülebilir bir şekilde geliştirerek ve büyük bir finansal yeterlilikle değer üreterek başarıya doğru ilerlemeye devam edecektir.

Nice başarılara...

İsa Kofraz

Yönetim Kurulu Başkanı